Nasze marki

logo dekoria

Dekoria.com to polska marka z branży wyposażenia wnętrz, znana i ceniona na wielu rynkach europejskich.

Sklep internetowy oferuje ponad 25 tysięcy oryginalnych produktów oraz około 500 wzorów tkanin, dbając o ich najwyższą jakość. Usługa szycia na miarę rolet rzymskich, zasłon, pokrowców, narzut czy mebli tapicerowanych, pozwala nam na pełne spersonalizowanie zamówień. 100% naszej produkcji odbywa się w Polsce, w naszej własnej szwalni. Codziennie inspirujemy, oferując bezpłatne porady i doradztwo stylistek, aby nasze wnętrza stawały się jeszcze piękniejsze.

Yellow Tipi sklep internetowy z dekoracjami do pokoju dziecięcego.

Znajdziesz tu kreatywne pomysły na gotowe aranżacje, miękkie i przyjemne w dotyku wyroby z tkanin, oryginalne dekoracje oraz mnóstwo czułości! <3

Wolek to projekt, który ewoluował w firmie Franc-Textil.

Nasze 25 letnie doświadczenie w produkcji tekstyliów domowych zaowocowało powstaniem marki specjalizującej się w dostarczaniu maszyn i urządzeń automatyzujących pracę szwalni. Realizujemy nawet najbardziej wymagające zlecenia w krótkim czasie. Naszą największą siłą jest specjalizacja w dziedzinie tekstyliów domowych szytych na miarę. Wszystkie prezentowane rozwiązania od lat skutecznie funkcjonują w naszej szwalni.