O firmie Franc-Textil

31 lat doświadczenia w produkcji tekstyliów domowych

Franc-Textil jest jednym z największych centrów szycia tekstyliów domowych i producentem rolet rzymskich w Polsce – 31 lat doświadczenia w produkcji tekstyliów domowych sprawia, że jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie. Dzięki naszemu nowoczesnemu obiektowi produkcyjnemu o powierzchni przekraczającej 12 000 m2, doświadczonym pracownikom i profesjonalnemu parkowi maszynowemu do produkcji tekstyliów domowych, Franc-Textil gwarantuje najwyższą jakość usług szwalniczych. Naszymi atutami są usługi szycia na miarę, możliwość produkcji małych serii, krótki termin dostawy i szeroki wachlarz produktów.

Nasza oferta produkcyjna obejmuje: zasłony, rolety rzymskie, poduszki, pokrowce na sofy, bielizna stołowa, narzuty, poduszki na krzesła, pufy i worki do siedzienia oraz inne wyroby tekstylne.

Starannie i zespołowo podchodzimy do każdego etapu i szczegółu naszej działalności. Nasz doświadczony, profesjonalny zespół gwarantuje najwyższą jakość produkcji. Naszym atutem jest realizacja nawet najbardziej wymagających zleceń z powierzonych tkanin, możliwość zamawiania w oparciu o naszą kolekcję tkanin, produkcja pojedynczych zleceń (nasza oferta obejmuje kilkaset tkanin dekoracyjnych i tapicerskich) poprzez dedykowane platformy b2b, z możliwością integracji z systemami partnerskimi.

Zdjęcia z hali produkcyjnej